Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

İşletmelerin Günümüzde En Önemli Varlıklarından – Pazarlama Araçlarından Bir Tanesi Olan Kurumsal Web Siteleri Işletmenizin Dünyaya Açılan Yüzüdür.

Düşünün telefon veya eposta yolu ile iletişim kurduğunuz yada hiç iletişim kurmadan sizi arama motoru üzerinden bulan(ki bunu bulabilmesi içinde dikkat edilmesi gereken yüzlerce hususlar var) bir ziyaretçinin kötü görünümlü bir arayüz tasarımı ve kötü işlevselliği olan bir web sayfası ile karşılaştığını sizin itibarınızı yada sizle iletişime geçme isteğini nasıl etkiler?

Gerçek başarılarınızı yansıtan bir web sayfası mı? Yoksa sizi bulunduğunuz konumdan çok daha kötü gösterecek bir web sayfası mı?

Bu noktada tercih sizin! İkisinden birini seçmekte oldukça özgürsünüz.

Tercihiniz bizden yana ise bize buradan ulaşabilirsiniz!
...

Bir işe başlamadan önce;

NASIL Olmalı?
NASIL YAPMALIYIZ?
Mimari?

Gibi soruları sormalısınız, eğer bunlara bir cevabınız yoksa sizi PROJE İLK ANALİZ Online Formu’ doldurmaya davet ediyoruz.

İşletmenizin sunduğu hizmetleri ve ürünleri kullanıcı ile buluşturabileceğiniz kurumsal web sitelerini kurumsal kimliğinizi bozmayacak, sizi en iyi şekilde anlatacak ve müşteri kitlenize en uygun olacak şekilde üretiyoruz.

Sosyo ekonomik hedefler, müşteri portföyü, hedef bölge gibi birçok etmen, projeniz analiz edilirken incelenir ve hedefler doğru ve belirgin şekilde oluşturulur.

Kurumsal web siteleri üretimi süreci boyunca sitenizi, işletmenizi en iyi yansıtacak şekilde tasarlamanın dışında çeşitli cihazlarda stabil şekilde görüntülenebilecek şekilde programlıyoruz. Responsive yani mobil uyumlu sitelerin masaüstüne oranla daha öne çıktığı bu dönemde işin mobil tarafına da eğilerek en iyi işleyişi sağlamak için çabalıyoruz.

PROJX olarak kurumunuza özel olarak tasarladığımız sitelerinizde görsel açıdan uyum ve düzene de ayrıca özen göstermekteyiz. Firmanızın; logosu, hizmet verdiği sektör, sektördeki yeri ve kurumsal kimliği gibi birçok detaya dikkat ederek ortaya bir tasarım çıkarıyoruz. Tarafınıza yönelttiğimiz örnekler ile beraber sizlerin de fikirlerini alarak en optimum tasarımı, özgün olarak programladığımız web sitesine uyguluyoruz.

Web sitelerini üretirken kullandığımız teknolojiler ile en stabil ve verimli projeyi ortaya çıkarmaktayız.

Aynı Zamanda SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Amaçlı Algoritmalarımız Sayesinde Arama Motorundaki Organik Bulunabilirliğiniz Mükemmelleşiyor.

 
VORTEX
TARGET
HOOD
UREP
KEYBAN

Sizin De Kurumsal Web Sitesine Ihtiyacınız Varsa Yukarıdaki PROJE TALEBİ
Formunu Doldurarak Bizimle Iletişime Geçebilirsiniz.

Merak Ettiğiniz Tüm Soruları PROJX Olarak Cevaplamaktan Mutluluk Duyarız.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta