Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

ERP Yazılım Danışmanlığı

Bir kurumun veya işletmenin piyasadaki büyüklüğü fark etmeksizin bünyesinde birbirinden farklı işler ile uğraşan çalışanları bulunmaktadır.

Sistematik bir şekilde ilerlemesi gereken faaliyetlerin herhangi birinde aksama olması durumunda işleyiş ciddi anlamda zarar görebilmektedir.

ERP Yazılım Danışmanlığı

“ Karmaşıklığın getireceği maliyet, sizin yapacağınız ücretlendirmeler ile karşılanamaz. Karmaşıklık, müşterilerinize karşı hata yapmanıza olanak sağlar. ”

Gerard Arpey, Eski AMR Şirketi CEO’su ve American Airlines Başkanı

...

Tek Bir Noktadan
Yönetim Olanağı

ERP diğer adı ile Kurumsal Kaynak Planlama, bu gibi sorunları minimize etmek amacı ile tüm faaliyet ve tüm çalışanları otomatize bir şekilde tek bir noktadan yönetim olanağı sunmaktadır. ERP yazılımlar sayesinde işletmenizde bulunan tüm faaliyet süreci etkin bir biçimde kontrole tabii tutulur, tasarruf sağlanır ve insan kaynaklı hatalar ile karşılaşılmaz.

İhtiyaç Doğrultusunda Tasarlanacak Olan Çözümler İle
Maksimum Verim Artışına Ulaşabilirsiniz.

ERP yazılımı sayesinde kalite ve verim artışı sağlarken, çalışan üstündeki hata yapma potansiyelini düşürülebilir, sarmal hale gelmiş faaliyetlerinizi daha sade bir form haline getirebilirsiniz.

...

ERP yazılımı sayesinde kalite ve verim artışı sağlarken, çalışan üstündeki hata yapma potansiyelini düşürülebilir, sarmal hale gelmiş faaliyetlerinizi daha sade bir form haline getirebilirsiniz.

ERP yazılımlar ile işletmenizi entegre etmek, işletmenizin geleceğindeki faaliyet dönemlerinize önemli ölçüde etki edecektir. İster büyük ölçekli, ister mikro olsun tüm işletmeler ERP Yazılımlar ile faaliyet işleyişlerinde gözle görünür seviyede artış sağlayabilirler. Kurumunuzun ihtiyacı doğrultusunda tasarlanacak olan çözümler ile maksimum verim artışına ulaşabilirsiniz.

...

Size En Uygun
Işletme Programı

İşletmeniz içindeki iş süreçlerinizin analizini yaparak işletmenize en uygun ERP yazılımının mimarisini belirleyip, yazılımın üretilmesi veya piyasadaki HAZIR Paket ERP yazılımları ile en iyi eşleşecek olanı araştırıp, bulup ardından işletmenize entegre ediyoruz.

Sizde nereden başlayacağınızı tam olarak bilmiyorsanız bize yukarıdaki PROJE Talep Formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta