Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

B2B . B2C . C2C Web Siteleri Üretimi

B2B olarak kısaltılmış olan (tam açılımı Business to Business) bu terim, e-ticaret içerisinde üreticiden bayiye veya firmalar arası yapılmasını işaret etmektedir. Bu tip web sitelerinde tüketicilere yönelik satış işlemi gerçekleştirilmez. Örnek vermek gerekir ise toptan satışı yapılan bir ürünün distrübütör yardımı ile bayilerine gönderilmesine B2B adı verilir.

B2C (tam açılımı ile Business to Consumer); işletmeciden tüketiciye yapılan e-ticareti ifade etmek için kullanılan terimdir. B2C Web Sitesi kurulumu normal bir e-ticaret site kurulumu gibi dursa da arka planında ürün girişlerinden tutun arka plandaki temel yazılımlara kadar birçok detayı içinde barındırmaktadır. Bunun için ise PROJX’ten yardım almalısınız.

B2B . B2C . C2C Websiteleri Üretimi

C2C (tam açılımı ile Consumer to Consumer); tüketiciden tüketiciye yapılan e-ticareti ifade etmek için kullanılan bir terimdir. C2C web sitesi günümüzde popüler olan birçok e-ticaret sitesinin temelini de oluşturmaktadır. 2.El alım satım platformları, kullanıcı bazlı ürün satışının olduğu platformlar, C2C siteler içerisinde yer alırlar.

B2B . B2C . C2C Websiteleri Üretimi

Sınırsız Dijitalleşme

PROJX olarak üretim ve denetim aşamalarını sunduğumuz profesyonel hizmet ile beraber B2B, B2C ve C2C site isteklerinizi optimize bir şekilde sizlere sunuyor, onayınız doğrultusunda tasarım ve yazılım aşamalarını gerçekleştiriyoruz. Her tip site tipi için farklı yazılımlar gerektiği için aralarındaki farkları iyi anlamalısınız. Web sitesi üretiminden ziyade yazılım üretimi olarak bakmak sürecinizi daha iyi anlatmanıza da yardımcı olacaktır.

Eğer siz de B2B, B2C, C2C Web Sitelerinin Üretimi hizmetlerinin birinden yaralanmak istiyor, daha fazla detayı merak ediyorsanız yukarıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta