Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

Kullanmış olduğunuz e-posta servisine giriş yaptığınızda birçok markadan gelmiş; bilgilendirme, kutlama veya tanıtım mesajlarını görebilirsiniz. Bu yöntem markaların kitlelere ulaşmak için kullandığı E-Posta Pazarlama yöntemidir.

E-Posta Pazarlama hizmeti hedef kitle ile etkileşimi yukarılara çıkartan ve yatırımsal geri dönüş olarak en çok fayda sağlayan dijital pazarlama yöntemlerinden biridir. Tüm gün çeşitli kullanıcılara teker teker mail göndermek yerine PROJX olarak sizlere hazırladığımız planlar doğrultusunda maksimum geri dönüşü sağlayabilirsiniz.

E-Posta Pazarlama

E-Posta Pazarlama Işlemini Gerçekleştirirken Dikkat Ettiğimiz En Önemli Detaylardan Biri Mail Içeriğinin Kullanıcı Tarafından Görüntülenmesidir.

Bunun için dikkat edilmesi gereken onlarca detay vardır. Bunlardan ilki doğru mesaj içeriğini oluşturmak ve içerik metninin kullanıcıyı çekebilecek ögeler ile donatılmasıdır. Mesajın içeriği ile beraber, ilk esnada göze çarpacak olan gönderici adı ve başlık da oldukça detaylı kurgulanmalıdır. E- posta göndericisi Marka ismi ile gönderilmeli, ilgi çekici başlığa sahip olmalıdır.

E-Posta Pazarlama

Kişilerin internet kullanımına bağlı olarak hazırlanmış e-posta içeriği de kullanıcının ilgisini çeken bir detaydır. Kullanıcının çeşitli sitelerde yapmış olduğu arama, e-ticaret sitelerindeki sepetleri gibi öğeler ön plana çıkartılarak ilgi çekici bir içerik tarafımızdan oluşturulur.

E-posta sonucu geri dönüş alamamanın nedenlerinde biri de mobile uyumlu olarak atılmamasıdır. Mobil cihazından e-postasını kontrol edemeyen kişi için e-mail boş bir içerik olarak düşünülür ve ilgi görmez.

Siz de E-Posta Pazarlama hizmetinden yararlanmak, hizmet hakkından merak ettiklerinizi sormak isterseniz bizlere yukarıdaki formdan ulaşabilirsiniz.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta