Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

Siz De Son Yılların En Büyük Pazarı Olan E-Ticaret Sektörüne Girmek Istiyor Ve Bu Işi Yaparken Profesyonel Desteğe Ihtiyacınız Olduğunun Farkındasınız.

İşletmenizin süreçlerine, iş akışınıza, sisteminize uygun ve sadece size özel olarak üretilmiş yazılımlara Butik Yazılımlar diyoruz.

PROJX olarak Butik Yazılım üretimi hizmeti süresince analiz, çözüm yolu bulma, strateji geliştirme ve proje teslimi gibi adımları sizler ile beraber atıyoruz. İlk aşama olan analiz süresince firmanızın içinde bulunduğu durum uzman ekiplerimiz tarafından derinlemesine analiz edilir. Bir sonraki adımda ele geçen veriler ışığında en etkili çözüm yolları fikir bazlı olarak sizlere sunulur. Beraber verilen kararlar neticesinde daha sonrası için izlenecek yol haritası belirlenir. Uzman ekiplerimiz tarafından oluşturulan proje mimarisi ile beraber proje hayata geçirilmek için çalışmaya başlanır. Proje süresince son adım olmadığı gibi sürekli olarak güncelleme ve yazılım desteği sağlanarak devamlılık sağlanır.

Butik Yazılım Üretimi

Siz De Son Yılların En Büyük Pazarı Olan E-Ticaret Sektörüne Girmek Istiyor Ve Bu Işi Yaparken Profesyonel Desteğe Ihtiyacınız Olduğunun Farkındasınız.

Tarafımızın sizler için yaptığı işletmenize özel butik yazılım üretimi sonrası açığa çıkan avantajlardan en büyüğü; tüm tasarımların sizlere özel olarak yapılmış olmasıdır. Tüm tasarı bütünün size özel olması ile beraber firmanızın gizliliği ihlal edilemez. Bir diğer avantajı ise birçok organı içinde barındıran yapısı ile ne ihtiyacınız var ise ona yönelik tasarlanmasıdır. Bu yönü ile de uzun süreçte tasarruflu bir yatırım aracıdır. Fakat kısa vadede, birçok yazılım işleyişini tek seferde sırtlanması ile benzer yazılımlar toplamına göre daha maliyetli olacaktır.

Siz de butik yazılımlar üretimi hizmetimizden faydalanmak, işletmenizin ihtiyaç duyduğu projeyi hayata geçirmek istiyorsanız butik yazılımlar üretimi için biz PROJX’ten yardım alabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz butik yazılımlar üretiminin süreci hakkında daha fazla bilgi almak için bize yukarıdaki formdan ulaşabilirsiniz.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta