Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

Mobil Uygulama

Teknoloji ve yazılımların her geçen gün değişmesi ile beraber tüm işlerimizi basit bir telefon ekranından halledebilir duruma geldik. Bunu da sağlayan çeşitli platformlar üzerinde bulunan mobil uygulamalar.

Her şirket, işletme veya kurum işlerini mobilize etme amacı ile mobil uygulamalara yönelmeyi düşünür. Siz de buna yönelik bir düşünce içerisindeyseniz ve sektör hakkında gerekli bilgiye sahip değilseniz PROJX olarak yanınızdayız.

Mobil Uygulama
...

Mobil uygulamaların geliştirilme amacı genel olarak iki yöne doğrudur. İlk yöntem kurum içi stratejilerin ve işleyişin mobilize edilmesi için içerideki kullanıcıların kullanacağı tipteki uygulamalardır.

Bir diğer uygulama hedefi ise dışarıdaki kullanıcılara yöneliktir. Buna basit bir örnek vermek gerekir ise alışveriş sitelerinin uygulamaları verilebilir. Satıcı ve çalışanlar farklı bir uygulama ile giriş yapar ve uygulama işlevi onlara yönelik tasarlanır. Fakat müşterilere ise alışverişe yönelik elementlerin bulunduğu içerikler mobil uygulamada sunulur.

İhtiyaca Yönelik
Tasarım...

Mobil uygulamaların bu kadar alışkanlığa evrildiği bir dönemde siz de bu sektöre yönelmek için bizlerin yardımından faydalanabilirsiniz. Proje planı ve detaylarını belirlemenin ardından isteğiniz doğrultusunda ekibiniz üzerinde liderlik ve denetim faaliyeti gösterebileceğimiz gibi dış kaynaklı firmalarla da bu faaliyeti gerçekleştirilebiliriz. Bunun yanı sıra bünyemizde bulunan uzman yazılımcılar ile sürecin her alanını sizler için yönetebilir, tek elden çıkmış bir uygulama da sunabiliriz.

İşletmeniz içindeki iş süreçlerinizin analizini yaparak işletmenize en uygun mobil yazılımının mimarisini belirleyip, yazılımın üretilmesi ardından işletmenize entegre ediyoruz.

Sizde nereden başlayacağınızı tam olarak bilmiyorsanız bize yukarıdaki PROJE Talep Formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

...

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta