Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300
 

Eğitimler

Dijital dünyayı nasıl kullanacağınıza dair sizlere bilgiler veriyor ve nereden başlayacağınıza dair detaylı eğitim içerikleri oluşturuyoruz.

Çok hızlı değişen ve gelişen günümüz dünyasında 1990 yılından beri kullanılan internet ve gereçleri hayatımızda kısa sürelerde büyük değişimler yaptı. Çoğu insan 30 yıllık süreçteki hızlı değişimi yakından takip eder ve teknolojinin getirilerine ayak uydurur durumdadır.

Sosyal medya kullanımı ile alışkanlıkların değişimi, akıllı telefonlar ile erişebilirliğin ve interaktivitenin artması, kişisel özelliklerimizi ve hobilerimizi mesleklere dönüştürebileceğimiz alanlar... bu saydıklarımıza gün geçtikce daha fazla başlıklar ekleyebiliriz. Günümüz dünyasına açılan kapı dijitalleşebilmekten geçiyor.

PROJX olarak bir çok konuda "giriş, orta ve ileri" düzeylerde eğitimler açacağız.

Eğitimlerimiz "genel eğitimler ve özel eğitimler" olarak iki ana kaleme ayrılacaktır. Özel eğitimler için talepte bulunabilir ve istediğiniz başlıkları belirtebilirsiniz.

Eğitimlerimiz konusunda bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayınız

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta