Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

Günümüzde ticaretin en hareketli olduğu platform
tartışmasız olarak dijital ortamlardır.

Günümüzde ticaretin en hareketli olduğu platform tartışmasız olarak dijital ortamlardır. Birden fazla kolu bulunmakta olan bu ortamda ticarete adım atmak için geleneksel ticaret bilgi ve birikiminin yanında sektöre yönelik birçok detaya da hakim olmak gerekir. Bunun için de kaliteli bir eğitim programı tabi ki.

E-Ticarete Giriş eğitimlerimizde sektör özelindeki detaylara yönelik tüm bilgileri tarafınıza sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile vermekte olduğumuz bu eğitimlerde girmeyi düşündüğünüz platform özelinde nelere dikkat etmeniz gerektiğini en doğru şekilde öğrenebilirsiniz.

E-Ticarete Giriş

E-ticaret sektörünü kendi başına Pazar olması ile beraber bu sektöre girmek isteyen birçok kişi ve marka vardır. Sektöre yönelik detaylı araştırma yapılmadan, PROJX olarak verdiğimiz E-Ticarete Giriş eğitimleri alınmadan yapılan her giriş riskli yatırımlar statüsü kazanmaktadır. Bu bilgi birikimine sahip halde yapacağınız her atılım hem dijital hem de ticaret boyutunda karşılık alacağı gibi uzun süreli yatırımlar için de alan yaratacaktır.

E-Ticarete Giriş

Güncel Olmak Ve Büyümek Istiyorsanız Eğitim Grubumuza Hemen Dahil Olun.

Yıllar içinde gelişen ve sürekli kendini de geliştirmekte olan E-ticaret sektöründe her bilgi dakikalar içinde güncelliğini yitirebilmektedir. Teknoloji gibi bu alanda da sürekli güncel olan işletme ve markalar ayakta kalmayı, büyümeyi başarmaktadır. Siz de bu grubun içine dahil olmak adına bir adım atmak istiyorsanız PROJX E-Ticarete Giriş eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

E-Ticarete Giriş eğitimlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki bulunan formdan eğitim hakkındaki aklınızdakileri sorabilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta