Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

İnternet üzerinde ürün ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz çeşitli
kanalları, stratejileri ve platformları barındırmaktadır

Dijital pazarlama olarak adlandırılan ve günümüzde geleneksel medyanın da üzerinde etkileşim alan bu platform; elektronik ortam olarak adlandırılan internet üzerinde ürün ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz çeşitli kanalları, stratejileri ve platformları barındırmaktadır. Dijital pazarlama çok kollu bir yapılanmadır.

Toplu e-posta gönderiminden başlayıp, arama motoru optimizasyonu ile devam edip, online PR çalışmalarına hatta viral reklamlara kadar ilerlemektedir.

Dijital Pazarlama Nedir?

Firmaların Veya Markaların Dijital Alanda Nasıl Daha Efektif Pazarlanabileceğin Öğrenin!

Eğitimlerimizde, firmaların veya markaların dijital alanda nasıl daha efektif pazarlanabileceğine yönelik detayları anlatmaktayız. Nerede ise tüm sektörlerin tercih ettiği bu yöntem ile beraber geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha etkili olduğunu eğitimlerimizde daha da yakından keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda geneleksek pazarlama ile dijital alandaki pazarlama arasındaki bağların nasıl oluşturulacağı konusunda da detaylıca bilgi vermekteyiz.

Dijital Pazarlama nedir eğitimleri, 1 kişiye özel olarak verile bildiği gibi gruplara, kuruluşlara da toptan şekilde verilebilmektedir. Eğitim detayları ve randevusu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta