Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

Kurumsal Web Sayfalarının Yönetimi ve Denetimi - Üretim kalitesi

Kurumsal web sayfaları, işletmenizin hizmetlerini veya ürünlerin sergilediği dijital bir mağazadır. Site, işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtan ve kurumsal detayların tümünü ilk etapta ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmalı ve ziyaretçi gözlemleri ile de bu tasdiklenmelidir.

Kurumsal web sayfalarının tasarlanması, üretimi her ne kadar kolay gibi görünse de… İşletmelerin bu kısmı çok ciddiye almaları gerekmektedir.

Kurumsal Web Sayfaları

Web Siteniz, işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtan ve kurumsal detayların
tümünü ilk etapta ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmalı ve ziyaretçi
gözlemleri ile de bu tasdiklenmelidir.

Kurumsal Web Sayfaları

Web sitenizi güçlü bir
pazarlama aracına dönüştürün..!

Profesyonelce üretilmesi istenen bir işletme web sayfası/sitesinin öncelikle Marka Kimliğinin, Pazarlama Stratejilerinin, Hizmet – Ürün yelpazesinin iyice belirlenmesi, üretici firma tarafından öğrenilmesi gerekmektedir. Daha planlama aşamasında bile onlarca detaya dikkat etmek gerekirken, üretim safhasına geçildikten sonra yüzlerce önemli noktaya dikkat etmek gerekir. Bu noktada deneyimli bir ekip veya proje yöneticisi ile bu süreci yönetmeniz en doğru tercih olacaktır. İşletme disiplinleri öğrenilirken aynı zamanda işletmede kullanılan diğer yazılımlarda göz önüne alınmalı ve web sayfası/sitesi güçlü bir pazarlama aracına dönüştürülmeli – planlanmalıdır.

Kurumsal bir site hazırlığı içerisindeyseniz ilk aşamada bu sitenin hedef kitlesine yönelik bir tasarlama gerektiğini bilmelisiniz. Sitenin ilk tasarım aşamalarında hedef bölge ve ziyaretçi profili net olarak bilinmelidir. Bu ziyaretçi profilinin içinde; müşterilerin, rakiplerin, iş başvurusunda bulunacak kişilerin ve potansiyel müşteri adaylarının bulunduğu göz ardı edilmeden site tasarımı yapılmalıdır.

İyi planlanmamış her iş gibi verimsiz bir hale dönüştüğünde “suçlu aramak” yerine “nerede yanlış yaptık” diye düşünmek en doğrusudur.

Kurumsal Web Sayfaları

Her coğrafyadan erişebilmeli…

Sitenin ön yüzünün dışında arka planda gerçekleşen sunucu hızları, siteye ulaşım, sitenin yükleme hızı gibi konularda her bölgeden erişilebilecek bir yapı kurulmasına da önem göstermelisiniz. Her ne kadar iyi bir ön yüz tasarımı yaptırsanız da bunun stabil bir şekilde kullanılmaması site trafiğinize olumsuz yönde etki edecektir.

Site tasarımlarındaki benzerlik “ücretsiz” kodlar ile oluşturulmadığı sürece uzun süreçte telif gibi bazı engellere yol açabilmektedir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız web siteniz için özgünlük talep etmelisiniz. Tasarım da aynı doğrultuda kurumsal kimliğinize uygun taklitlerden sakınılmış bir şekilde oluşturulmalıdır.

Kurumsal Web Sayfaları

Aşağıdaki konular hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değilseniz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet
duyarız. Yukarıdaki PROJE Talep Formu yardımı ile bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Sayfaları
Sunucu - Hosting
Kurumsal Web Sayfaları
UX Design
Kurumsal Web Sayfaları
UI Design
Kurumsal Web Sayfaları
Programlama
Kurumsal Web Sayfaları
Entegrasyon
Kurumsal Web Sayfaları
Kalifiye ve Özgün İçerik
Kurumsal Web Sayfaları
İstatistik ve Yönetim
Kurumsal Web Sayfaları
Sonsuz geliştirme ve bakım