Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300
Arayüz Tasarımı ve Yazılımı

Arayüz Tasarımları Projeye Özgü Olarak Planlanır Ve Ardından Tasarlanır.

User Interface yani Arayüz Tasarımı kullanıcı/ziyaretçi ile yazılım arasındaki bağı görselleştiren kullanımı kolaylaştıran projeye özgü tasarımlardır.

Arayüz tasarımları projeye özgü olarak planlanır ve ardından tasarlanır.

Tasarımlar, tasarımcının uzmanlığına göre PhotoShop, Adobe XD, Adobe Illustrator, Sketch, Figma gibi programlarla parça parça veya bütün halinde tasarlanır ve proje karar vericisine iletilir, detayları ile sunulur.

Tasarımlar işletmenin kurumsal kimliği üzerinden referans alınarak kullanıcı kitlesi, sektörü, sattığı ürünleri – pazarladığı hizmetleri göz önüne alınarak üretilir. Tasarımcının durumuna göre eskiz çizimler ardından dijitale aktarımlarda yapılabilir.

Arayüz Tasarımları günümüz teknolojileri uyumlu ve modern olmak zorundadır. Tasarımcı, tasarımın kullanılacağı yere göre işlevsellikleri bilmeli ve ona göre tasarımlara teknik detaylar belirlemelidir.

Örneğin Web teknolojileri konusunda bilgili olmayan bir tasarımcı diğer disiplinleri biraraya getirmekte ve anlamakta güçlük çekecektir, halbuki arayüz tasarımını üreten tasarımcı kodlama, programlama ve diğer disiplinleri bildiğinde tasarımların deneyim seviyeleri artacak – verimlilikleri mükemmelleşecektir.

Üretilen Arayüz tasarımının yazılım dilleri ile buluşmadan önce HTML olarak kodlanması ve programlamaya uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Bu kısım ayrı bir uzmanlık alanı olarak literatüre geçmiş ve departmanlaşmıştır. Tasarım ve FrontEnd developer birbirine tem entegre olarak çalışmalıdır.

Bahse geçen UI ve FrontEnd kodlama hizmetini ayrı ayrı olaraktan tarafımızdan talep edebilirsiniz.

Üreteceğimiz yazılım ve tasarımlar her çeşit işletim sistemi ve platform üzerinde çalışacak şekilde üretilir. Siz de Arayüz Tasarımı ürettirmek yada Frontend kodlama hizmetinden faydalanmak veya daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız bizimle yukarıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta