Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

Yazılım Süreç Entegrasyonu

İşletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmakta olan geleneksel yöntemler hem maliyet hem de zaman olarak işletmenizi zarara uğratabilmektedir. Bu sirkülasyona engel olmak için yapılabilecek yazılımlar ise profesyonel bir gözün yardımı olmadan çok kolay şekilde bulunamaz. Danışmanlık hizmeti olarak adlandırdığımız bu süreçte de doğru kişi ve kurumlardan yardım almak belirleyicidir.

Yazılım Süreç Entegrasyonu
Yazılım Süreç Entegrasyonu

İhtiyacınızı Belirliyoruz

PROJX olarak vermekte olduğumuz Yazılım Süreç Entegrasyonu hizmeti ile beraber sizlere ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bunlara çözüm üretmek hakkında hizmet vermekteyiz. İşletmenizde eksik noktaları, planlamaya yönelik faydalı olacak işlemleri düzene koyabilecek yazılımlar için size danışman konumunda yönlendirme yapıyoruz.

Yol Haritanızı Çiziyoruz.

Bu nokta ilk olarak belirlemiş olduğumuz çözümleri sizler ile paylaşıyoruz. Sektöre yönelik faaliyette bulunabilecek organlarınızın olması durumunda proje liderliği ve denetimi görevini üstleniyoruz. Sizler için en iyi olan değişimleri yapıyor, yol haritasını çiziyor ve optimum yazılımı veya yazılımları sizlere sunuyoruz.

Yazılım Süreç Entegrasyonu

Tüm süreci üsteniyoruz.

Bulunduğunuz Pazar bazlı olarak bu sektöre yönelik bir biriminiz yok ise karşınıza iki seçenek sunuyoruz. Dış kaynak olarak tanımladığımız firmalara yine bizim liderliğimiz ve denetimimiz çatısında yön veriyor istenilen sonuca ulaşmak için çalışıyoruz. Bir diğer seçenekte ise uzman ekibimizle projeyi tamamen devralıyoruz. Hem kendi üretim mekanizmalarımız ile hem de yönetim organlarımız ile en iyi çözümleri sizlere sağlıyoruz.

Yazılım Süreç Entegrasyonu

Siz de Yazılım Süreç Entegrasyonu konusunda bizden hizmet almak istiyorsanız yukarıdaki PROJE TALEP FORMU ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Konu hakkındaki sorularınızı itina ile cevaplar, süreç boyunca gerçekleştireceğimiz tüm işlemleri sizin özelinizde anlatırız.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta