Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300
 

Yazılım Üretimi

İşletmenizin dijital platformdaki ihtiyaçlarını uzmanlık alanlarımız doğrultusunda üretiyor ve sizin kullanımınıza sunuyoruz.

Yazılım üretimi bildiğiniz gibi son derece teknik bir konudur. Birde üstüne durmadan gelişen yeni teknolojiler eklenince, oldukça emek harcanan zahmetli ve çokca önem isteyen bir hale dönüşüyor.

" Programlama zevkli bir konudur ama kaliteli bir yazılım sistemi oluşturmak daha karmaşık ve zor bir iştir. "

Philippe Kruchten

 

Yazılım mühendisliği, yazılım üretimindeki karmaşıklıkları gidermeyi hedefler. Yazılım üretimi, tek kişinin başarabileceği boyuttan çıkmıştır ve takım işi biçimine dönüşmüştür. Buda kaliteli ekipler ve tecrübeli insanlar ile bir araya gelmenin ne kadar önem taşıdığını gösterir.

Yazılım Yaşam Döngüsü, herhangi bir yazılımın, üretim aşaması ve kullanım aşaması birlikte olmak üzere geçirdiği tüm aşamalar biçiminde tanımlanır. Yazılım işlevleri ile ilgili gereksinimler sürekli olarak değiştiği ve genişlediği için, söz konusu aşamalar bir döngü biçiminde ele alınır. Döngü içerisinde herhangi bir aşama da geriye dönmek ve tekrar ilerlemek söz konusudur. Bu nedenle yazılım yaşam döngüsünün tek yönlü ve doğrusal olduğu düşünülmemelidir.

Yazılım üretirken veya ürettirirken dikkat edilmesi gereken bir çok husus var; tasarım, programlama, veritabanı, sunucu sistemleri, erişebilirlik, kullanıcı deneyimi, istatistik sistemler üçüncü parti yazılımlarla veri alışverişi... sayabileceğimiz onlarca madde daha var.

Yazılım üretimi konusunda bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayınız

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta