Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300
Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Pazarlama Konusunda Kullanılan En Etkili Platformlardan Biri De Sosyal Medyadır.

Dijital Pazarlama konusunda kullanılan en etkili platformlardan biri de sosyal medyadır.

Günümüzde milyarlarca kullanıcıya sahip olan Twitter, Instagram, Facebook, Pinterest, Tik Tok vb. platformlar üzerinde marka çalışması yapmak oldukça yaygın hale gelmiştir.

PROJX olarak sizlere sağlamış olduğumuz Sosyal Medya Yönetimi hizmeti ile beraber marka bilinirliğinizi artırabilir, ürünlerinizi - hizmetlerinizi daha geniş kitlelere yayabilirsiniz.

Itibar Yönetimi
Odağında Paylaşımları
Planlamalısınız.

Hedef kitleniz, reklamlarınız, reklamların performansı, potansiyel müşterileriniz ile iletişiminiz, takipçilerinizin beklentileri bunları doğru yönetirken bir yandan da itibar yönetimi odağında paylaşımları planlamalısınız.

Sosyal medya yönetiminde en çok yapılan hatalardan bir tanesi “başka markalar ne yapıyor” düşüncesidir. İşletmenizdeki hizmet- ürün pazarlama süreçlerinde özgünlüğünüzü kaybeder ve kalıcı takipçi edinme ihtimalinizi düşürürsünüz.

Unutmayın sosyal medya tamamen trend odaklı ve anlık durum değişikliklerine tepki vermeniz gereken bir yerdir ve sosyal mecralarda yerinizi aldığınızda sürekli halkla ilişki içinde olduğunuzu ve potansiyel müşterileriniz ile iletişimde olmanız gerektiğini unutmayın.

Sosyal Medya Yönetimi

Markaya Güven Ve Marka Bilinirliği Kazanacaksınız.

Paylaşımlarınızın görsel kalitesi, paylaşılan metinlerin kalitesi, hitap tarzınız ve cevaplama başarılarınız potansiyel müşterileriniz ile aranızdaki bağı güçlendirecek ve iletişiminizi profesyonelleştirecektir. İletişimde kalınan kişi veya kişileri sadece sosyal medya platformlarının mesajlar kısmında tutmayın bunları bir CRM yada Butik bir yazılım çözümü ile istekleri veya bildirdiklerine göre segmente ederek filtreden geçirmek ve uzun vadeli ilişkide kalacak şekilde planlamak gerekir. Unutmayın sizle bir kere iletişime geçmiş kişi-kişiler ile hızlı, güvenilir ve nitelikli şekilde iletişim kurar ve onlarla olan ilişkinizi takip ederseniz markaya sempati + markaya güven ve marka bilinirliği kazanacaksınızdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Doğru Sosyal Medya Platformlarını Belirlemek !

Sosyal Medya Denetimi yapmalısınız > varolan tüm hesaplarınızın büyüme, reklam, trafik kaynakları, soru-cevap oranlarını bir araya toparlayıp doğru bir veri birikimi ile sosyal medya denetim şablonu – veri kümesi oluşturmalısınız. Elinizdeki verileri analiz ederek ilgi-performans orantılarını bulmalısınız.

Doğru sosyal medya platformlarını belirlemek !

İşletmeniz için en doğru kanalı seçmek işinizin tüm ayrıntılarını belirlemek ve potansiyel müşterilerinizin hangi kanallarda aktif olacağını testler ile belirlemeniz gerekmektedir.

Sosyal medya yönetimi aradaki gereksiz zaman kaybını yok edip etkileşimi arttırdığı gibi tam tersine etkide yaratabilir.

Eğer siz de Sosyal Medya Yönetimi hizmetinden yararlanmak, hizmet hakkında merak ettiklerinize cevap bulmak için bizlere yukarıdaki form yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta