Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

Artık Her Gün Düzenli Kullanılmakta Olan Ve Milyarlarca Kullanıcıya Sahip Sosyal Medya Siteleri Hayatımızın Dinamikleri Arasında.

Sosyal medyasız bir saati bile geçiremez haldeyiz, bunun sizde farkındasınız. Her gün düzenli kullanılmakta olan ve milyarlarca kullanıcıya sahip sosyal medya siteleri hayatımızın dinamikleri arasına girmiştir. Ticaret, sosyal yaşam, haber paylaşımı ve birçok günlük hayatta dinamik olmuş kavram sosyal medya içerisinde daha güçlü halde karşımıza çıkmaktadır. Markalar, insanlar, işletmeler, kurumlar, siyasiler herkes bu platformlar ile etkileşimdedir.

Sosyal Medyayı Etkin Kullanım Ile Beraber Birçok Amaca Yönelik Kar Sağlayabilirsiniz.

İşin ticari boyutuna bakarak bir değerlendirme yaparsak sadece bir gönderi ile bile yeni müşteriler bulabilir kitlenizi genişletebilirsiniz. Tabi tüm bunlar için bu konuda eğitim alınması, işi bilen profesyonellerden bilgilerin eksiksiz olarak edinilmesi gerekir.

PROJX olarak vermekte olduğumuz Sosyal Medyayı Etkin Kullanım eğitimi ile beraber içinde bulunduğunuz sektöre dair gereklilikleri bilir, kurumsal kimliğinizin sosyal medyada profesyonelce yer edinmesini sağlarsınız. Bulunduğunuz pazara yönelik yapacağınız eylemlerde yani dijital pazarlama hamlelerinde bu eğitimin tüm faydasını fark edersiniz.

Sosyal Medyayı Etkin Kullanım

Sosyal Medyayı Etkin Kullanım eğitimini almanızın ardından her platformun kendine ait olan özelliklerini öğreneceksiniz. Yeni kitlelere erişmek ve onları kalıcı hale getirmek için gereken detaylar hakim olacaksınız. İçerik paylaşımı yapma konusunda daha detaylı bilgilere erişecek ve bunları da kolayca uygulayacaksınız.

Siz de Sosyal Medyayı Etkin Kullanım eğitimden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmak, bizlere ulaşmak için yukarıdaki formu online formu doldurmanız yeterlidir.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta